Siirry pääsisältöön

Hallinto, tuotanto & logistiikka

J​​onne Luotonen

Toimitusjohtaja
050 910 4504
jonne.luotonen@lindab.com

Sari Naukkarinen

Talouspäällikkö​
0400 552 721
sari.naukkarinen@lindab.com

Kimmo Maukonen

Operations manager​
040 410 4671
kimmo.maukonen@lindab.com

Janne Nordling

Myyntijohtaja
040 837 2592
janne.nordling@lindab.com

Marika Alander

Tuotehallinta ja myynnin tukitoimet
040 756 3584
marika.alander@lindab.com

Marjut Koskenkorva

​Työnjohto - Espoon tuotanto
0400 968 244
marjut.koskenkorva@lindab.com​​

Marko Savimäki

Työnjohto - Jyväskylän tuotanto
040 529 0617
marko.savimaki@lindab.com

Mika Luoma-Kyyny

Työnjohto - Espoon logistiikka
040 485 7653
mika.luoma-kyyny@lindab.com

Jari Valkonen

​Työnjohto - Jyväskylän logistiikka
044 0619 995
jari.valkonen@lindab.com

Janne Walve

System specialist, e-services
045 677 6662
janne.walve@lindab.com​

Hanna Metsä

Markkinointiasiantuntija
040 756 3571
hanna.metsa@lindab.com